Wypożyczalnia rowerów dla gości

Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia rowerów

Dbając o satysfakcję i zadowolenie naszych gości, cały czas staramy się podwyższać komfort nie tylko zakwaterowania i oferowanych przez nas noclegów, ale również usług dodatkowych. W związku z tym, chcielibyśmy poinformować o dostępności prywatnej wypożyczalni rowerów, w której znajduje się 10 stylowych jednośladów. Jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą sprawnie przemieścić się między głównymi punktami Szczecina, zastępując komunikację miejską lub samochód, na bardziej ekologiczny i energooszczędny środek transportu.

Zachęcamy naszych gości do korzystania z wypożyczalni rowerów tym bardziej, że w pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych, biegnących wzdłuż najbardziej popularnych miejsc w mieście. Gwarantujemy, że warto poznać miasto z nieco innej perspektywy i dać się porwać przyjemności spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu, tym bardziej, że nasza wypożyczalnia oferuje bezpłatną rezerwację i wypożyczenie jednośladu dla wszystkich gości Aparthotelu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją, gdzie bez problemu dokonają Państwo rezerwacji i otrzymają szczegółową informację w tym zakresie.