Wypożyczalnia rowerów dla gości

Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia rowerów

Podsuwamy najlepszy sposób na odkrywanie uroków miasta. Nasza prywatna wypożyczalnia rowerów udostępnia gościom 10 stylowych jednośladów, którym niestraszne brukowane uliczki oraz parkowe alejki. Wiosną i latem są one doskonałą alternatywą nie tylko na ciekawe spędzenia wolnego czasu, ale także na sprawne poznanie wspaniałych zakątków w Szczecinie. Jednoślady pozwalają sprawnie przemieszczać się między kolejnymi atrakcjami turystycznymi, a każdego roku miasto coraz bardziej otwiera się na cyklistów, dbając o infrastrukturę pod ich kątem.

Zachęcamy naszych Gości do korzystania z wypożyczalni rowerów tym bardziej, że w pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych, biegnących wzdłuż najbardziej popularnych miejsc w mieście. Gwarantujemy, że warto poznać miasto z nieco innej perspektywy i dać się porwać przyjemności spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani wypożyczeniem od nas roweru, prosimy o kontakt z recepcją, która udzieli szczegółowych informacji w tym zakresie.