Usługi dodatkowe - Aparthotel Platinum

Aparthotel PLATINUM
Aparthotel PLATINUM

Śniadania

W naszym hotelu znajduje się ładnie urządzone pomieszczenie jadalne, gdzie codziennie od 7 do 10 podawane są śniadania. Świeże pieczywo, wędliny, sery, warzywa i owoce - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZOBACZ WIĘCEJ
Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia rowerów

Aparthotel Platinum to takie apartamenty w Szczecinie, które dbają o to, aby osoby je odwiedzający mogły ciekawie spędzić czas. Wiemy, że wielu z naszych gości uwielbia aktywny wypoczynek, dlatego przygotowaliśmy dla nich wypożyczalnię rowerów, dzięki czemu nie muszą oni przywozić do nas swojego sprzętu.

Goście naszych apartamentów w Szczecinie mają do swojej dyspozycji aż sześć stylowych rowerów miejskich. Na naszych jednośladach możecie wybrać się w krótsze lub dłuższe wycieczki po malowniczych zakątkach Szczecina, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym.

ZOBACZ WIĘCEJ
Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia samochodów

Nasze apartamenty w Szczecinie dysponują własną wypożyczalnią rowerów. Uruchomiliśmy ją z myślą o osobach, które nie będą miały możliwości przyjazdu do nas swoim własnym pojazdem, a podczas wypoczynku w naszych apartamentach w Szczecinie chciałyby szybko dotrzeć do interesujących ich miejsc w Szczecinie.

Oferowana przez nas Skoda Fabia zabierze Was tam, gdzie tylko pragniecie. Korzystając z naszego samochodu, z pewnością zaoszczędzicie na kursowaniu taksówkami. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasza recepcja.