Usługi dodatkowe - Aparthotel Platinum

Aparthotel PLATINUM
Aparthotel PLATINUM

Śniadania

Standardowe, bezglutenowe, bez laktozy, wegetariańskie i wegańskie - między innymi takie rodzaje śniadań nasi goście mogą zamówić podczas pobytu w apartamentach w Szczecinie. Zestawy składają się pieczywa, masła, wędlin, sera i nabiału. Znajdują się w nich także fantastyczne sałatki, desery śniadaniowe, jogurty z owocami, jaglanki, gorące napoje. Niemal wszystkie produkty są tworzone na miejscu przez Witaminowy Bar, który zadba o to, aby każdy składnik był świeży i zachwycający w smaku. Co ważne - śniadania dostarczamy bezpośrednio do apartamentów.

ZOBACZ WIĘCEJ
Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia rowerów

Aparthotel Platinum to takie apartamenty w Szczecinie, które dbają o to, aby osoby je odwiedzający mogły ciekawie spędzić czas. Wiemy, że wielu z naszych gości uwielbia aktywny wypoczynek, dlatego przygotowaliśmy dla nich wypożyczalnię rowerów, dzięki czemu nie muszą oni przywozić do nas swojego sprzętu.

Goście naszych apartamentów w Szczecinie mają do swojej dyspozycji aż sześć stylowych rowerów miejskich. Na naszych jednośladach możecie wybrać się w krótsze lub dłuższe wycieczki po malowniczych zakątkach Szczecina, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym.

ZOBACZ WIĘCEJ
Aparthotel PLATINUM

Wypożyczalnia samochodów

Nasze apartamenty w Szczecinie dysponują własną wypożyczalnią rowerów. Uruchomiliśmy ją z myślą o osobach, które nie będą miały możliwości przyjazdu do nas swoim własnym pojazdem, a podczas wypoczynku w naszych apartamentach w Szczecinie chciałyby szybko dotrzeć do interesujących ich miejsc w Szczecinie.

Oferowana przez nas Skoda Fabia zabierze Was tam, gdzie tylko pragniecie. Korzystając z naszego samochodu, z pewnością zaoszczędzicie na kursowaniu taksówkami. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasza recepcja.