Apartamenty w centrum Szczecina

Aparthotel PLATINUM

Przestrzenie zaaranżowane z myślą o poczuciu beztroski i komfortu. Kierując się potrzebą wygody i zmysłem estetyki, ukierunkowanym na minimalizm oraz nowoczesność, postanowiliśmy przygotować apartamenty w centrum Szczecina w prostym stylu. Jasne i przestronne wnętrza wraz ze stonowaną kolorystyką pozwolą się wyciszyć i odprężyć. Jednocześnie zadbaliśmy o zagwarantowanie licznych udogodnień, które zapewnią poczucie swobody podczas pobytu w mieście – zarówno turystycznego, jak i służbowego. Poczucie intymności potęguje zaciszna atmosfera miejsca, a także prywatna łazienka oraz dostęp do w pełni wyposażonej kuchni.

Apartament

Apartament typu standard

Przestronny i zaciszny apartament z nowoczesnym wystrojem i zaciszną atmosferą. Jego jasne wnętrza oraz stonowana kolorystka pozwalają na udany wypoczynek. Komfortowo zaaranżowana przestrzeń sprawdzi się zarówno podczas pobytu we dwoje, jak i w trakcie podróży służbowej.

Zarezerwuj

Apartament z balkonem

Apartament z balkonem

Apartament w centrum miasta wyróżniający się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz eleganckim wystrojem wnętrz, które od pierwszych chwil otulają gości niezwykłą, przytulną atmosferą. To miejsce zaadaptowano z wykorzystaniem wyposażenia o wysokim standardzie.

Zarezerwuj

Apartament z sypialnią

Apatament z sypialnią

Nowoczesny, przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o minimalistycznym charakterze. Posiada przytulną sypialnię, która zachwyci Was swoim wystrojem oraz zaciszną atmosferą. Z pewnością przypadnie on do gustu każdemu, kto marzy o wypoczynku w stylowych wnętrzach.

Zarezerwuj

Apartament z sypialnią i balkonem

Apartament z sypialnią i balkonem

To idealny apartament dla osób, które cenią przestrzeń oraz elegancję połączoną z nowoczesnym wystrojem. Dla gości przygotowaliśmy w nim przytulną sypialnię oraz balkon, na którym można cieszyć się słonecznymi dniami oraz ciepłymi wieczorami, a rankiem wypić świeżo zaparzoną kawę.

Zarezerwuj

Nowoczesna kamienica w sercu Szczecina

Przekrój budynku
Aparthotel Platinum dysonuje nowoczesną i cichą windą Winda